Fotokasiążka SAAL Digital

Zajmując się fotografią, korzystałem z produktów wielu producentów fotoksiążek. Standardowe oferty, jak również akcje promocyjne często nie szły w parze jakość –  cena.
Gdy pojawiła się możliwość przetestowania fotoksiążki Saal-Digital pomyślałem, że warto wypróbować.
Docierały do mnie informacje o dobrej jakości produktów oraz szybkiej realizacji.
Wybrałem fotoksiążkę XG ? ekstra grubą, w formacie zbliżonym do A4, poziomą. Wybór nie był przypadkowy, ponieważ często wykonuję albumy ślubne, okolicznościowe, a one najlepiej prezentują się na rozkładanych na płasko, grubych kartach. Udostępniony program daje bardzo dużo możliwości własnej kreacji i nie jest skomplikowany w obsłudze. Do dyspozycji mamy wiele szablonów, piktogramów itp.

IMG_9320

 

I to co najważniejsze, album dotarł w 5 dni z Niemiec, odpowiednio zapakowany. Wykończenie matowe prezentuje się znakomicie, jakby wszystko powleczone było folią soft touch (aksamitny dotyk!). Jakość zdjęć jest bardzo dobra, całość solidnie wykonana. Rozkładane na płasko karty gwarantują nam, że nic nie zniknie ze środkowej części. Szary jest szary, czarny jest czarny.

IMG_9321-001IMG_9322 IMG_9332IMG_9387

 

 

 

 

 

Otrzymałem bardzo dobry produkt, który nie jest może najtańsza ofertą na rynku, ale jest gwarancją jakości wykonania i zadowolenia. Z całą pewnością znajdzie się na pierwszym miejscu polecanych przeze mnie produktów.

IMG_9327

IMG_9333

Jedyna moja uwaga do całości, to może wprowadzenie dodatkowych opcji płatności typu: pobranie przy odbiorze, zwykły przelew. Wielu potencjalnych klientów może nie korzystać z płatności elektronicznych.

Oferta produktów jest bardzo bogata. Każdy znajdzie coś interesującego. Polecam  >>> www.saal-digital.pl

Comments are closed.