Co na prezent?

 

albumy

kalendarz-nascienny

obrazy

 

 

 

 

FotoALBUMY
FotoAlbum to idealne rozwiązanie na różne okazje: fotoalbum ślubny, urodzinowy, pamiątka z wakacji, fotoksiążka z pierwszych miesięcy życia dziecka oraz wszystkich ważniejszych chwil w jego życiu. Świetnie sprawdza się także jako portfolio, czy katalog firmowy.


FotoKALENDARZE
FotoKalendarz to przyjemność powracania do miłych chwil przez okrągły rok. Oddajemy do Twojej dyspozycji kalendarze: trzynastostronicowy wiszący, biurkowy oraz planer roczny. Opracowaliśmy kalendaria na lata do przodu, a tylko od Ciebie zależy, w którym momencie roku zaczyna się Twój kalendarz, a w którym kończy. By ułatwić proces wykonania kalendarzy, opracowaliśmy gotowe szablony. By sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów, oddaliśmy również do Waszej dyspozycji szablon otwarty, w oparciu o który sam tworzysz swoją grafikę i masz możliwość dodania tekstów oraz modyfikowania ilości zdjęć.


FotoOBRAZY
FotoObraz to przeniesione na płótno zdjęcia lub kolaże utworzone przez Ciebie w dowolnym programie graficznym. Drukujemy na płótnach typu Canvas o gramaturze 220g/m? , atramentami utwardzanymi promieniami UV, dającymi wspaniałe odwzorowanie barw oraz wieloletnią trwałość i odporność na promieniowanie UV. Następnie Twoje Obrazy są napinane na najwyższej jakości drewniane blejtramy.

Bardzo dobra oferta w korzystnej cenie.

fotobook

 

 

 

Przykładowy wygląd stron i okładki

zdjęcia ramsko.com

Comments are closed.